صدور رایگان گواهینامه بین‌المللی رانندگی برای دارندگان كارت الماس امداد خودرو کانون

صدور رایگان گواهینامه بین‌المللی رانندگی برای دارندگان كارت الماس امداد خودرو کانون کانون جهانگردی و اتومبیلرنی به دارندگان کارت اشتراک الماس امداد خودرو کانون، گواهینامه بین‌المللی رایگان و 15 درصد تخفیف برای دریافت پلاک ترانزیت، ارائه می‌کند .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، علاقه‌مندان به بهره‌مندی از خدمات نامحدود امداد خودرو و برخورداری از دیگر تسهیلات در نظر گرفته شده، می‌توانند از طریق وب سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.taci.ir و لینک http://shop.emdadkanoon.ir/ و یا مراجعه حضوری به دفاتر فروش و نمایندگان استانی در سراسر کشور، کارت اشتراک الماس امداد خودرو کانون را دریافت کنند .

دارندگان این سطح از کارت‌های اشتراک امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، از تهسیلات ویژه‌ای همچون دریافت گواهینامه بین‌المللی رانندگی به صورت رایگان و استفاده از تخفیف 15 درصدی صدور پلاک ترانزیت و دفترچه مالکیت وسیله نقلیه، بهره‌‌مند می‌شوند. شیوه دریافت گواهینامه بین‌المللی و پلاک ترانزیت برای مشترکین الماس امداد خودرو کانون، مراجعه به وب سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی یا دفاتر صدور اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو کانون واقع در خیابان آزادی و خیابان عربعلی تهران عنوان شده است .

همچنین دارندگان این نوع کارت می‌توانند به مدت یکسال از خدمات نامحدود امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در حوزه اعزام امدادگر، حمل خودرو، سوخت رسانی، تعویض لاستیک و ... استفاده کنند. هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو کانون با شماره تلفن‌های سراسری 09629 (سامانه ملی سفر) و 6423 (021) و کد خدمات استانی 1423 (بدون نیاز به شماره گیری کد استان) تماس حاصل کنند .


1399/2/24
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>