عزم جدی امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای ارائه خدمات مطلوب در طرح زمستانی 98

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در قالب اجرای طرح زمستانی پلیس راهور ناجا، به مسافران و گردشگران خدمات امدادی ارائه می‌کند .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: طرح ترافیکی زمستان امسال، روز چهارشنبه 20 آذر ماه، با برگزاری رزمایشی با حضور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سردار هادیانفر رییس پلیس راهور ناجا، کولیوند رییس اورژانس کشور، سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر و نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیته عملیات طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس از جمله حسین یگانه و سید حسام هاشمی از اداره امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی طی رزمایشی در دانشگاه علوم انتظامی امین آغاز به کار کرد .

هاشمی سرپرست اداره امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در حاشیه این رزمایش گفت: در طرح زمستانی سال جاری کانون به منظور تسریع در ارائه خدمات امداد جاده‌ای، اقدام به استقرار خودروهای امدادی در گردنه‌های برفگیر، راهدارخانه‌ها و جاده‌های پر سانحه خواهد کرد .

او ادامه داد: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همچون سال‌های گذشته و در ادامه مشارکت در طرح‌های فصلی پلیس راهور ناجا، با هدف کمک به ارتقای ایمنی در سفرهای زمینی، تا 20 اسفند ماه یعنی همزمان با پایان اجرای طرح زمستانی، با 1300 اکیپ امدادی سبک و سنگین و پایگاه‌های امداد جاده‌ای، ۲0 شرکت خودروساز و عرضه کننده خودرو، آماده ارائه خدمات امدادی به همه هموطنان، مسافران و گردشگران است .

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات این امداد خودرو با شماره تلفن‌های سراسری 09629 و 6423 (021) و کد خدمات استانی 1423 تماس حاصل کنند .


1398/9/20
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>