توسعه همکاری‌های‌ امداد خودرو‌ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و سایپا

نشست مشترک مدیران عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و امداد خودرو سایپا با هدف توسعه همکاری‌های دوجانبه و ارائه خدمات مطلوبتر به امدادخواهان، برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این نشست که روز شنبه 22 تیرماه 98 برگزار شد، رامین افشاری مدیر عامل، حسین یگانه مدیرامداد خودرو، حسام‌الدین هاشمی سرپرست اداره امداد خودرو و رضا قاسمی‌نیا مشاور مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به همراه وفا مدیرعامل و فخاریان مدیرعملیات امداد خودرو سایپا حضور داشتند .

راه‌های توسعه خدمات امدادی در تمام نقاط کشور، ارائه خدمات متقابل امدادی و همپوشانی مناسب خدمات در اقصی نقاط ایران، انعقاد قرارداد همکاری فی‌ما‌بین با تعرفه خدمات مناسب و همگن، برگزاری دوره‌های آموزشی با همکاری کارشناسان و مدرسان مجرب شرکت امداد خودرو سایپا، آسیب‌شناسی فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی غیر مجاز و سامانه‌های تحت پوشش شرکت‌های مجاز از جمله امدادخودروهای کانون، سایپا و ایران خودرو از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت .

همچنین در نشست یاد شده بر پیگیری بیمه اجباری امدادگران از طریق انجمن صنفی خدمات پس از فروش خودرو، اعلام فراخوان استارت‌آپ‌ها به منظور طراحی اپلیکیشن امدادی کاربردی برای تمامی کاربران خودرو، برگزاری رالی ویژه امدادگران و پرسنل امداد خودرو سایپا و فراهم سازی شرایط حضور امدادگران برتر گروه‌ خودرو سازی سایپا، کانون و شرکت‌های منتخب انجمن صنفی خدمات پس از فروش خودرو در مسابقات بین‌المللی که در کشور اتریش برگزار می‌شود، تاکید شد .

در پایان این نشست، حاضران در جلسه از مرکز تماس، کنترل و امداد رسانی امداد خودرو سایپا بازدید کردند .


1398/4/22
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>