اجرای طرح ویژه امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

امدادخودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران همزمان با سی‌امین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب و عید سعید فطر، طرح ویژه خدمات‌رسانی به زائران و مسافران را در سراسر کشور اجرا می‌کند .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، طرح ویژه خدمات‌رسانی به عزاداران و زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) روزهای دوشنبه 13، سه شنبه 14 و چهارشنبه 15 خرداد ماه 98 اجرا می‌شود .

در این طرح 1400 اکیپ امدادی در اقصی نقاط کشور به ویژه استان‌های تهران، قم، سمنان، البرز، مازندران و قزوین و محورهای مواصلاتی منتهی به محدوده حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و بهشت زهرا (س) مستقر و خدمات امدادی ارائه می‌کنند .

همچنین روز 16 خرداد ماه، طرح ویژه امدادی عید سعید فطر و همزمان با آن طرح تابستانی آغاز و تا 31 شهریور ماه در سراسر کشور اجرا می‌شود .

در کنار امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سامانه ملی سفر نیز با شماره تلفن 09629 در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده ارائه اطلاعات گردشگری در زمینه اماکن اقامتی، وضعیت راه‌ها و آب و هوا، مراکز خدمات مسافرتی و ... به زائران و گردشگران است .

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره تلفن‌های سراسری 09629 و 6423 (021) و کد خدمات استانی 1423 (بدون نیاز به شماره‌گیری کد استان) تماس حاصل کنند .


1398/3/13
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>