تاکید مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بر تداوم ارائه خدمات با کیفیت توسط امدادگران

همایش نمایندگان استانی امداد خودرو با حضور مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی روز یکشنبه- 5 اسفند 97- در هتل لاله تهران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، رامین افشاری در این نشست با اشاره به تلاش و اقدامات امدادگران در مسیر خدمات رسانی به مسافران و گردشگران در سراسر کشور، افزود: بازه زمانی اسفند و فروردین هر سال، ماه‌های بسیار سختی برای امدادگران بحساب می‌آید. به طوری که در این روزها به جای اینکه در کنار خانواده‌هایشان باشند در جاده‌ها مشغول کمک و امدادرسانی به هموطنان هستند. از این رو وظیفه خود می‌دانم که از تلاش‌های شبانه روزی شما عزیزان به ویژه در تعطیلات نوروز تشکر و قدردانی کنم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به تاکید معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به سیاست‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اشاره کرد و گفت: همکاران ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مناسب و توسعه ناوگان امدادی به کار بسته‌اند و از این پس نیز با جدیت پیش از پیش به این امر اهتمام خواهند ورزید .

بعد از سخنان مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در پایان این مراسم تعدادی از نمایندگان استانی امداد خودروها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را با رامین افشاری در میان گذاشتند و متقابلا از تلاش‌ها و پیگیری وی تشکر و قدردانی کردند .


1397/12/6
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>