رونمایی از خدمات جدید امدادخودرو کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی با حضور دکتر مونسان

اپلیکیشن امدادخودرو، خودروهای جدید امدادخودرو و امداد موتوری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با حضور معاون رئیس‌جمهوری رونمایی شد .

به‌گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، امروز سه‌شنبه 20 شهریور 97 در مراسمی با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، رامین افشاری مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، کیا پارسا مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، اردشیردرویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی و جمعی از مدیران ذیربط در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد رونمایی شد .

در این مراسم از اپلیکیشن امدادخودرو کانون که با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات امدادخودرویی و ایجاد سهولت و سرعت بیشتر در ارائه خدمات امدادخودرویی طراحی شده است، به دست رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رونمایی شد .

همچنین در ادامه، 20 دستگاه خودرو و 20 دستگاه موتورسیکلت تولید داخل، در راستای حمایت از تولید ملی، صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو و ارتقای سطح کیفی خدمات و به منظور ارائه خدمات امدادی رایگان گردید .

علی‌اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه برگزاری این مراسم در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی جمهوری سلامی ایران یکی از زیرمجموعه‌های سازمان میراث فرهنگی به شمار می‌رود گفت: «یکی از خدمات این کانون امدادرسانی و ارائه خدمات فنی به خودروها در سراسر کشور است

او افزود: «امروز شاهد رونمایی از نخستین اپلیکیشن لوکیشن بیس هوشمند امداد خودرو بودیم. این اپلیکیشن زمینه‌ای فراهم می‌کند تا امدادخواهان با سهولت بیشتری بتوانند به سرویس‌های امدادی دسترسی داشته باشند ».

معاون رئیس جمهوری درباره مزیت‌های اپلیکیشن امداد خودرو کانون گفت: «در این نرم‌افزار خدماتی ارائه می‌شود که موجب ارتقای کیفیت و رضایت مشتری خواهد شد. به‌عنوان مثال فاکتور خدمات در اختیار مشتری قرار می‌گیرد تا او با اطمینان وجه مطالبه شده از سوی امدادگر را که منطبق با تعرفه‌های تعیین شده از سوی کانون جهانگردی است پرداخت کند ».

مونسان اضافه کرد: «دیگر مزیت این اپلیکیشن بازخوردگیری و نظرسنجی از مشتریان در خصوص خدمات امدادی و امدادگران است. این امر موجب می‌شود متولیان امدادخودرو با توجه به این بازخوردها به صورت مستمر برای ارتقای کیفیت خدمات تلاش کنند

او در ادامه اظهار داشت: «این نرم‌افزار در حال حاضر در تهران اجرایی شده است و تا تاریخ 1 اسفند 97 در سراسر کشور عملیاتی خواهد شد تا اوج آن را در ایام نوروز 98 شاهد باشیم و بتوانیم خدمات بهتری را به ملت شریف ایران ارائه نمائیم ».

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پاسخ به این سوال که آیا در فازهای بعدی، زبان‌های دیگری نیز به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد، گفت: «چندزبانه بودن اپلیکیشن موضوع خوبی است و دست‌اندرکاران طراحی آن در فاز بعدی زبان انگلیسی را نیز اضافه خواهند کرد تا گردشگران خارجی هم بتوانند از طریق این برنامه از خدمات امدادخودرویی کانون برخوردار شوند ».

در ادامه این مراسم رامین افشاری مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز با بیان اینکه اپلیکیشن امداد خودرو با از میان برداشتن واسطه ها، به امر امداد رسانی سرعت بیشتری می دهد گفت: این نرم افزار برای دارندگان محصولات تمامی شرکت های خودروساز داخلی و خارجی کاربرد دارد و در حال حاضر در سطح شهر و استان تهران در دسترس است .

او افزود: در حال حاضر 285 امدادگر این اپلیکیشن را نصب کرده و از این طریق به کمک امداد خواهان در سراسر تهران می روند. افشاری به استفاده از خودروهای ساخت داخل در ناوگان امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اشاره کرد و ادامه داد: بر اساس انعقاد قرارداد میان کانون و شهرداری تهران، از این پس این خودرو ها در تمامی تونل های شهر تهران شامل نیایش و پل صدر، رسالت، امیرکبیر، توحید، غزه و آرش به صورت رایگان به امداد خواهان سرویس های امدادی ارائه می کنند .

او همچنین درباره موتورسیکلت های الحاقی به امکانات امداد خودرو کانون گفت: این موتورسیکلت ها با توجه به ترافیک مسیرهای داخل شهری تهران و به منظور سرعت بخشیدن به روند ارائه خدمات و اعزام امدادگران به این ناوگان اضافه شده است .


1397/06/20
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>