اجرای طرح ویژه عید فطر و آغاز طرح تابستانی از پایان هفته

شصت و دومین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی، با حضور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا و نمایندگان دستگاه‌های ذیربط از جمله کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این جلسه که 20 خرداد ماه برگزار شد، موضوعاتی همچون برنامه‌ریزی برای اجرای طرح عید سعید فطر و تعیین زمان آغاز و پایان طرح تابستان 97، مورد بررسی قرار گرفت .

رضا قاسمی‌نیا مدیر امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در این جلسه به معرفی خدمات کانون در دو حوزه خدمات امداد خودرویی و ارائه اطلاعات گردشگری پرداخت .

وی گفت: امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با به‌کارگیری 1400 نیروی امدادی در قالب 66 نمایندگی، 22 شرکت امدادی تحت پوشش، 95 تعمیرگاه، 98 پایگاه امداد جاده‌ای، 890 دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین و با همکاری تعداد 24 شرکت خودرو ساز، آمادگی کامل خود را در خصوص ارائه خدمات امدادی شبانه روزی به هموطنان اعلام می‌کند .

همچنین سامانه ملی سفر با شماره تلفن 09629 در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده ارائه اطلاعات گردشگری در زمینه اماکن اقامتی، وضعیت راه‌ها و آب و هوا، مراکز خدمات مسافرتی، جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و طبیعی و ... به گردشگران و مسافران است .

مدیر امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، خاطرنشان کرد: روز 24 خرداد ماه، همزمان و همسو با سایر دستگاه‌های ذیربط در حوزه اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور ناجا، طرح تابستان 97 را آغاز و تا 31 شهریور ماه در سراسر کشور اجرا خواهیم کرد .

امداد خودرو کانون همچنین روز عید سعید فطر، جهت رفاه حال بیشتر نمازگزاران، طرح ویژه امدادی خود را اجرا می‌کند .

در حاشیه این جلسه، قاسمی‌نیا با سردار مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا دیدار و در خصوص توسعه مناسبات کانون و پلیس راهور ناجا در زمینه صدور اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو، اتومبیلرانی، گردشگری، امداد خودرو و ... گفت‌و‌گو و تبادل نظر داشت .

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره تلفن‌های سراسری 09629 و 6423(021) و کد خدمات استانی 1423 (بدون نیاز به شماره‌گیری کد استان) تماس حاصل کنند .

1397/03/20
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>