ارائه 1700 خدمت امدادی به عزاداران و زائران


امدادخودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران همزمان با ایام سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب، لیالی قدر و شهادت حضرت علی (ع)، طرح ویژه خدمات‌رسانی به زائران و شب زنده داران قدر را اجرا کرد .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، رضا قاسمی نیا مدیر امداد خودرو کانون با بیان این مطلب گفت: طرح خدمات‌رسانی به زائران و عزاداران از روز یکشنبه 13 خرداد ماه آغاز شد و به مدت 6 روز ادامه داشت .

قاسمی نیا افزود: در این طرح 1400 اکیپ امدادی در اقصی نقاط کشور از جمله استان‌های تهران، قم، سمنان، البرز، مازندران، گیلان، قزوین، همدان، مرکزی و اصفهان و 25 اکیپ امدادی ثابت و سیار به صورت روزانه در محورهای مواصلاتی منتهی به محدوده حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و بهشت زهرا مستقر و خدمات امدادی ارائه نمودند .

طی اجرای این طرح 1695 خدمت امدادی با 20 درصد تخفیف به متقاضیان ارائه شد .

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره تلفن‌های سراسری 09629 و 6423(021) و کد خدمات استانی 1423 (بدون نیاز به شماره‌گیری کد استان) تماس حاصل کنند .

1397/03/20
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>