مسافران نوروزی؛ 09629 را به خاطر بسپارید

سامانه جامع اطلاعات گردشگری کشور 09629، به صورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده پاسخگویی به پرسش‌ها و ثبت پیشنهادها و انتقادهای گردشگران و مسافران نوروز 1395 است.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، هموطنان ضمن برنامه‌ریزی هدفمند برای انتخاب مقاصد سفر و با رعایت نکات ایمنی و قوانین راهنمائی و رانندگی، لازم است شماره تلفن سامانه‌های اطلاعات راه‌ها، هواشناسی و اطلاعات سفر و گردشگری را به خاطر سپرده و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا تمایل به ثبت پیشنهاد یا انتقاد پیرامون خدمات جهانگردی، با سامانه جامع اطلاعات گردشگری کشور 09629 تماس حاصل کنند.

مسافران و گردشگران می‌توانند با شماره گیری 09629 در تمام طول شبانه روز، با سامانه جامع اطلاعات گردشگری کشور ارتباط برقرار و پاسخ پرسش‌های خود را دریافت کنید.

جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، مذهبی، موزه‌ها، اماکن اقامتی، مراکز پذیرایی و تفریحی، وضعیت راه‌ها، وضعیت آب و هوا و مسیرهای دسترسی به شهر‌ها و مناطق مختلف کشور و ... از جمله اطلاعاتی است که سامانه جامع اطلاعات گردشگری کشور می‌تواند در اختیار گردشگران قرار دهد.

تماس گیرندگان علاوه بر اینها می‌توانند از خدمات امداد خودرویی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در سراسر ایران بهره‌مند شده و از این طریق سفری همراه با آگاهی و آرامش را تجربه کنند.

در کنار این خدمات، سامانه ملی 09629 قادر است مواردی چون شکایات، پیشنهادها، تقدیر و تشکر از مراکز گردشگری و اماکن اقامتی سراسر کشور را به ثبت رسانده و به مراجع ذیربط ارجاع دهد.

لازم به ذکر است: 6423 (021)، دیگر شماره تلفنی است که هموطنان می‌توانند برای دریافت خدمات امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با آن تماس حاصل کنند.


1395/12/18
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>