صدور رایگان گواهینامه بین‌المللی رانندگی برای دارندگان كارت الماس امداد خودرو کانون

  • اخبار
  • صدور رایگان گواهینامه بین‌المللی رانندگی برای دارندگان كارت الماس امداد خودرو کانون

صدور رایگان گواهینامه بین‌المللی رانندگی برای دارندگان كارت الماس امداد خودرو کانون

صدور رایگان گواهینامه بین‌المللی رانندگی برای دارندگان كارت الماس امداد خودرو کانون کانون جهانگردی و اتومبیلرنی به دارندگان کارت اشتراک الماس امداد خودرو کانون، گواهینامه بین‌المللی رایگان و 15 درصد تخفیف برای دریافت پلاک ترانزیت، ارائه می‌کند .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، علاقه‌مندان به بهره‌مندی از خدمات نامحدود امداد خودرو و برخورداری از دیگر تسهیلات در نظر گرفته شده، می‌توانند از طریق وب سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.taci.ir و لینک https://shop.emdadkanoon.ir/ و یا مراجعه حضوری به دفاتر فروش و نمایندگان استانی در سراسر کشور، کارت اشتراک الماس امداد خودرو کانون را دریافت کنند .

دارندگان این سطح از کارت‌های اشتراک امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، از تهسیلات ویژه‌ای همچون دریافت گواهینامه بین‌المللی رانندگی به صورت رایگان و استفاده از تخفیف 15 درصدی صدور پلاک ترانزیت و دفترچه مالکیت وسیله نقلیه، بهره‌‌مند می‌شوند. شیوه دریافت گواهینامه بین‌المللی و پلاک ترانزیت برای مشترکین الماس امداد خودرو کانون، مراجعه به وب سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی یا دفاتر صدور اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو کانون واقع در خیابان آزادی و خیابان عربعلی تهران عنوان شده است .

همچنین دارندگان این نوع کارت می‌توانند به مدت یکسال از خدمات نامحدود امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در حوزه اعزام امدادگر، حمل خودرو، سوخت رسانی، تعویض لاستیک و ... استفاده کنند. هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو کانون با شماره تلفن‌های سراسری 09629 (سامانه ملی سفر) و 6423 (021) و کد خدمات استانی 1423 (بدون نیاز به شماره گیری کد استان) تماس حاصل کنند .