ارائه خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در محل

  • اخبار
  • ارائه خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در محل

ارائه خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در محل

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، همگام با سایر نهادهای دولتی و غیر دولتی، با هدف حفظ سلامت هموطنان و مقابله با انتشار ویرس کرونا، خدمات امداد خودرویی در محل (درب منازل) ارائه می‌کند .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این اقدام در راستای اجرای طرح پویش ملی و خدمات‌رسانی به هموطنان در مقابله با ویروس کرونا، فراهم آوردن رفاه حال امدادخواهان، حفظ سلامت عمومی جامعه و کاهش رفت و آمدهای غیرضروری، از روز شنبه 24 اسفند 98 آغاز شده است .

در راستای تحقق اهداف ذکر شده، همه هموطنان می‌توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق وب سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.taci.ir از خدمات قابل ارائه در این طرح، آگاه شوند .

همچنین بر اساس دستور حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و طبق برنامه ریزی های انجام شده، تلاش خواهد شد تا خدمات امدادی، با در نظر گرفتن تخفیف های ویژه در استان های مختلف کشورمان ارائه شود .

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره تلفن‌های سراسری 09629 (سامانه ملی سفر) و 6423 (021) و کد خدمات استانی 1423 (بدون نیاز به شماره گیری کد استان) تماس حاصل کنند .