راه‌های ارتقاء خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در استان‌ها بررسی شد

  • اخبار
  • راه‌های ارتقاء خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در استان‌ها بررسی شد

راه‌های ارتقاء خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در استان‌ها بررسی شد

راهکارهای بهبود عملکرد و خدمات نمایندگان استانی امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، در نشست صمیمانه مدیرعامل کانون با نمایندگان استانی امداد خودرو، بررسی شد .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ این نشست امروز یکشنبه 4 اسفند 98 با حضور حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، حسین یگانه سرپرست امداد خودرو کانون و جمعی از نمایندگان این امداد در استان‌های گیلان، قزوین، قم، مرکزی، البرز و ... در سالن کنفرانس دفتر مرکزی کانون برگزار شد .

در نشست یاد شده مشکلات و موانع موجود در مسیر فعالیت‌های نمایندگان امداد خودرو کانون برای امداد رسانی به مسافران و گردشگران در استان‌های مختلف کشور، مورد بررسی قرار گرفت .

همچنین در این نشست در خصوص راهکارهای رفع موانع، روش‌های برون رفت از مشکلات، بهبود خدمات استانی امداد خودرو کانون و ... با طرح نظرات از سوی مدیران کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و نمایندگان حاضر، بحث و تبادل نظر شد .

اربابی در بخشی از نشست با نمایندگان امداد خودرو کانون جهانگردی اتومبیلرانی در خصوص تلاش‌های کانون برای معرفی خدمات این گروه امداد خودرویی، گفت: در حال حاضر در بیش از 150 تابلو اطلاع‌رسانی استان‌های کشور، شماره‌های 09629 که ارائه کننده اطلاعات مورد نیاز مسافران و یکی از راه‌های ارتباطی مخاطبان با امداد خودرو کانون به‌شمار می‌رود، درج شده است. همچنین یکی از بزرگترین تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه مهرآباد را به معرفی هرچه بیشتر و بهتر خدمات این امداد خودرو اختصاص داده‌ایم .

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی افزود: در کنار این تبلیغات، از طریق ارسال پیامک سعی داریم تا خدمات نخستین گروه امداد خودرویی کشور که تاریخ تأسیس آن به دهه 40 شمسی بازمی‌گردد را بیشتر به مردم معرفی کنیم .