دوره آموزشی فنی ویژه امدادگران کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد

امداد خوروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی هفتمین و هشتمین دوره آموزشی امدادگران خود را با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان‌های قم و گیلان و گروه‌ ه ای خودروساز ایرتویا و جهان نوین آریا برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این دور ه‌ های یک روزه، اصول مشتری مداری، تعمیرات اولیه گروه تویوتا، نیسان و خودروهای هیبریدی، شیو ه‌ های حمل استاندارد خودروهای اتومات، منوال و شاسی بلند، ایمن سازی محیط عملیات و پاکسازی صحنه تصادفات، به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

مسئولین پلیس راهور، اماکن، راهداری و حمل و نقل جاده ای ، اورژانس و کانون استان‌های قم و گیلان از این کارگا ه‌ های آموزشی که به منظور افزایش سطح دانش و آگاهی امدادگران و ارتقای سطح کیفی خدمات امداد خودری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد، بازدید به عمل آوردند.

در پایان همه امدادگران با شرکت در آزمون کتبی و عملی موفق به دریافت گواهی از سوی شرکت ایرتویا (تویوتا) شدند.

گفتنی است: امداد خودروی كانون جهانگردي و اتومبيلراني به‌منظور دستیابی به استاندارد‌هاي مدنظر با استفاده از اصول نوين مديريتي، آموزشي، نظرسنجي، دريافت گزارش و بازخوردگيري اطلاعاتي از خدمات ارائه شده و كنترل و بازرسي عمليات، تا کنون گام‌های موثري را در زمینه ساماندهي و توسعه خدمات امداد خودرویی در کشور برداشته است.

1396/2/18
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>