همراهی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با مسافران نوروزی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، همچون سال‌های گذشته با به کار گیری تمامی نیروهای خود در واحد امداد خودرو و سامانه جامع اطلاع رسانی گردشگری کشور، در تمام ساعات شبانه‌روز، همراه مسافران نوروز 1396 است.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: امداد خودروی کانون، نوروز امسال با بهره‌گیری از 1400 نفر نیروی امدادی متخصص، 66 نمایندگی، 22 شرکت امدادی تحت پوشش، 93 تعمیرگاه، 88 پایگاه چادر امدادی، 790 دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین و 16 گروه خودروساز، به صورت شبانه‌روزی در سراسر ایران، خدمات امدادی به هموطنان و گردشگران ارائه می‌کند.

همچنین سامانه 09629، در تمام طول شبانه‌روز اطلاعات مورد نیاز مسافران را در اختیار آنان قرار می‌دهد.

جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، مذهبی، موزه‌ها، اماکن اقامتی، اطلاعات راه‌ها، وضعیت آب و هوا و مسیرهای دسترسی به شهر‌ها و مناطق مختلف کشور و ... از جمله اطلاعاتی است که سامانه جامع اطلاع رسانی گردشگری کشور به گردشگران ارائه می‌کند.


مسافران نوروزی می‌توانند برای دریافت خدمات امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و اطلاعات گردشگری در سراسر کشور، با شماره تلفن‌های 6423 (021) و 09629 تماس حاصل کنند .


در کنار این خدمات سامانه 09629 قادر است مواردی چون شکایات، پیشنهادها، تقدیر و تشکر از مراکز گردشگری و اماکن اقامتی سراسر کشور را به ثبت رسانده و به مراجع ذیربط ارجاع دهد .

1395/12/25
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>