آغاز طرح تابستان 95 امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همزمان با تعطیلات عید فطر

طرح تابستانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و پلیس راهور ناجا با مشارکت سازمان‌ها و ارگان‌های عضو ستاد و کمیته اجرایی طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس از جمله کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از 15 تیرماه و در آستانه آغاز تعطیلات عید سعید فطر آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران؛ با توجه به تقارن تعطیلات عید سعید فطر با آغاز دور جدید سفرهای تابستانی، پیش بینی می‌شود تقاضای سفر و حجم تردد در اکثر محورهای مواصلاتی استان‌های مختلف کشور افزایش قابل توجهی داشته باشد.

از همین رو، امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی امسال نیز همچون سال‌های گذشته، به منظور ارتقای ایمنی سفر و ارائه خدمات مطلوب اطلاع رسانی گردشگری و خدمات امداد خودرویی به گردشگران و مسافران، ضمن حضور پر رنگ در تمامی راه‌ها و جاده‌های کشور، به هموطنان و گردشگران خدمات امدادی ارائه کند.

در راستای اجرای هر چه مطلوب تر طرح تابستانی 95 که تا دوم مهر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت، از هموطنان عزیز انتظار می‌رود پیش از آغاز سفر، نسبت به بازدید فنی و رفع عیوب و مشکلات خودروی خود اقدام و در طول مسافرت نیز با آرامش کامل و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، به سفر خود ادامه داده و در مسیرهای پرترافیک نیز نهایت همکاری را با سازمان‌ها و ارگان‌های ذیربط داشته باشند.

امداد خودروی کانون همچون سال‌های گذشته، با به کارگیری تعداد 1400 نیروی امدادی در قالب 66 نمایندگی، 22 شرکت امدادی تحت پوشش، 93 تعمیرگاه، 88 پایگاه امداد جاده‌ای، 890 دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین و با همکاری تعداد 10 شرکت خودرو ساز، آمادگی کامل خود را در خصوص ارائه خدمات امدادی شبانه روزی به هموطنان گرامی اعلام می‌کند.

هموطنان گرامی می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات شبانه‌روزی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، با شماره‌های امداد سراسری 09629 و 6423 (021) تماس حاصل کنند.

1395/4/14
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>