ارائه بیش از 25 هزار سرویس امدادی از سوی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همزمان با اجرای طرح نوروزی 1395، بیش از 25 هزار سرویس امداد خودرویی را به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در ایام تعطیلات نوروز 1395 و طی اجرای دور اول و دوم سفرهای نوروزی، بیش از 25 هزار سرویس امدادی به متقاضیان ارائه شد.

آمارها ی ثبت شده در سامانه مدیریت امداد خودروی کانون نشان می‌دهد که خدمات رسانی امدادی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در مقایسه با مدت مشابه سال 1394، به میزان 27 درصد افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش: در طرح نوروزی امسال، 35 نوع خدمت امداد خودرویی در محور‌های اصلی، فرعی و جاده‌ای سراسر کشور به هموطنان ارائه شد و متوسط زمان امداد رسانی امداد خودروی کانون در تعطیلات نوروزی سال 95، با یک دقیقه کاهش به 24 دقیقه رسید.

به گفته مدیر امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، طی اجرای این طرح، بیشترین خدمات امدادی از سوی 1400 نیروی امدادی در قالب 22 شرکت، 66 دفتر نمایندگی، 88 پایگاه امداد جاده‌ای، 93 تعمیرگاه و 890 دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین به ترتیب در استان‌های تهران، قم، گیلان، خراسان رضوی، مازندران و قزوین به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه شد.

رضا قاسمی نیا، اهدای 10 هزار کارت عضویت رایگان به هموطنان را از دیگر اقدامات این امداد خودرو در ایام نوروز 95، برشمرد.

وی یادآور شد: در اجرای طرح نوروزی سال جاری، شرکت‌های خودرو ساز هیوندا (آسان موتور)، رامک خودرو (سانگ یانگ)، مدیران خودرو (mvm) ، مدیا موتورز (MG) ، آلفا موتور، نیرو خودرو آسیا (دیار خودرو)، فامیلی موتور (هوندا)، نگین خودرو آسا (رنو)، آرین موتورز (میتسوبیشی) و عقاب افشان (اسکانیا)، امداد خودروی کانون جهانگردی اتومبیلرانی را یاری کردند.

متقاضیان می‌توانند به منظور دریافت خدمات امدادی کانون و تهیه کارت عضویت، با شماره ‌تلفن‌های 09629 و 6423 (021) تماس حاصل کنند.

1395/1/18
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>