امدادرسانی گردشگران نوروزی با 1400 نیرو
مدیر امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور گفت: در ایام تعطیلات نوروز 1400 نیروی امداد خودرو به مسافران نوروزی در سطح جاده‌ها ارائه خدمت می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، رضا قاسمی نیا، با بیان این مطلب اظهار کرد: طرح نوروزی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از 24 اسفند ماه 94 آغاز شده و تا 15 فروردین سال 95 ادامه می‌یابد.
مدیر امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور همچنین از راه‌اندازی 88 پایگاه امداد خودرو در جاده‌های کشور برای ایام تعطیلات نوروز 95 خبر داد و خاطرنشان کرد: در این ایام، 890 دستگاه خودروی امدادی در پایگاه‌های فعال جاده‌های کشور حضور دارند و در صورت نیاز به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌دهند.
قاسمی نیا، با بیان اینکه خدمات امداد خورو در نوروز 95 با همکاری 22 شرکت خصوصی انجام می‌گیرد، با ارائه گزارشی اظهار کرد: در روزهای آغازین تعطیلات نوروز 95 به صورت ویژه به مسافران نوروزی خدمات امداد خودرویی ارائه خواهد شد.
وی گفت: از تاریخ 25 تا 28 اسفند ماه در مجموع 3 هزار و 560 مورد سرویس امداد به مسافران نوروزی در سطح جاده‌های کشور توسط امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور ارائه شده است.
مدیر امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور، خاطرنشان کرد: از مجموع موارد امدادرسانی به مسافران نوروزی در ایام پایانی اسفند ماه و آغازین روزهای تعطیلات نوروز 95، 327 مورد از طریق سامانه اطلاع رسانی گردشگری کشور به امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ارجاع شده است.

1395/1/10
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>