آغاز طرح نوروزی سال 95 امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

طرح نوروزی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و پلیس راهور ناجا با مشارکت ارگان‌ها و سازمان‌های عضو ستاد سفر و کمیته اجرای طرح‌های ترافیکی ویژه پلیس از جمله کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از 25 اسفند ماه سال جاری در سراسر کشور آغاز و تا پایان روز 15 فروردین سال 95 ادامه خواهد داشت .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران؛ رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز 1395 با مشارکت ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر پلیس راهور ناجا، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، امداد و نجات جمعیت هلال احمر، مرکز مدیریت خدمات و فوریت‌های پزشکی کشور، صدا و سیما و شرکت‌های امداد خودرویی ایران، سایپا وکانون جهانگردی و اتومبیلرای با حضور مسئولین سازمان‌های مرتبط با امر ترافیک و خدمات سفر در ضلع جنوبی مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد .

ابراهیم رضایی بابادی، مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در حاشیه بزرگترین نمایش عمومی (رزمایش) ترافیکی و خدمات سفر نوروز سال 1395 ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن سال نو، گفت: در راستای اجرای هرچه مطلوب تر طرح نوروزی 95، از هموطنان انتظار می‌رود قبل از شروع مسافرت‌ها، نسبت به بازدید، بررسی و رفع عیوب و مشکلات فنی خودروی خود اقدام و تجهیزات ایمنی از جمله زنجیر چرخ، امکانات گرمایشی و مواد غذایی و تغذیه مناسب به همراه داشته باشند و در مسیرهای پرترافیک نهایت همکاری را با سازمان‌ها و ارگان‌های ذیربط داشته باشند .

وی در ادامه گفت: امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همچون سال‌های گذشته با به کارگیری تعداد 1400 نیروی امدادی در قالب 66 نمایندگی، 22 شرکت امدادی تحت پوشش، 93 تعمیرگاه، 88 پایگاه چادر امدادی، 790 دستگاه خودروی امدادی سبک، سنگین و 10 گروه خودروساز آمادگی کامل خود را در خصوص ارائه خدمات صورت شبانه روزی به هموطنان و گردشگران در سراسر ایران اعلام می‌کند.

در پایان با آرزوی سفرهایی ایمن همراه با خاطرات خوش برای همه هموطنان ارجمند، افزود: مسافران نوروزی در صورت نیاز به دریافت اطلاعات گردشگری کشور از قبیل مراکز اقامتی و پذیرایی، وضعیت راه‌ها و وضعیت ترافیکی جاده‌ها، شرایط جوی و ... و استفاده از خدمات امدادی این کانون در سراسر کشور می‌توانند با شماره 6423 (021) و 09629 تماس حاصل کنند .

گفتنی است: در این رزمایش که 25 اسفند ماه برگزار شد، دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، دکتر سلطانی فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دکتر رحمانی موحد، رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری، سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی، سردار مهری، رئیس پلیس راهور ناجا، دکتر چرخساز، رئیس امداد و نجات جمعیت هلال احمر و مهندس رضایی بابادی، مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی حضور داشتند .

1394/12/26
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>