کارگاه مهارت فنی، ایمنی و اطفاء حریق ویژه امدادگران کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد
امدادگران امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با حضور در دومین دوره آموزشی مهارت فنی، ایمنی و اطفاء حریق خودرو، با نکات و مهارت‌های این حوزه به منظور ارتقاء مهارت آنان در مدیریت صحیح حوادث، آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این دوره‌ها که با همکاری و مشارکت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در محل ایستگاه آتش نشانی شماره 100 میدان المپیک (شهید صمد سلمانیان) برگزار شد، آموزش‌های تئوری و عملی آتش نشانی، اطفاء حریق و ایمنی به شرکت کنندگان ارائه شد.
آشنایی با لوازم و تجهیزات آتش نشانی و ایمنی، نحوه اطفاء اصولی و درست حریق، ایمن سازی محیط تصادفات و مدیریت سوانح جاده‌ای، اصول آشنایی با نحوه کار کپسول‌های آتش نشانی از جمله مهارت‌هایی بود که امدادگران کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این دوره یک روزه فرا گرفتند.
از مهمترین اهداف برپایی این دوره که برای دومین بار در سال جاری برگزار شد می‌توان به افزایش سطح مهارتی و تخصصی امدادگران در سوانح رانندگی و مدیریت صحیح حوادث جاده‌ای اشاره کرد.
امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره تلفن‌های 09629- 6423 (021) به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات امدادی به مسافران و گردشگران در سراسر ایران است.
1394/10/16
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>