آمادگی 1400 نیروی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای امداد رسانی به مسافران زمستانی
طرح زمستانی پلیس راهور ناجا با مشارکت ارگان‌ها و سازمان‌های عضو، از جمله کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران از 23 آذرماه 1394 در سراسر کشور شامل 110 نقطه و گردنه برفی آغاز شده و تا 29 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، رزمایش آغاز طرح زمستانی 94 با مشارکت سازمان‌های راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، امداد و نجات جمعیت هلال احمر، پلیس راهور ناجا، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور و شرکت‌های امداد خودروی ایران، سایپا و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با حضور مسئولین سازمان‌های دخیل در امور ترافیک در محل پارکینگ پیست آبعلی واقع در کیلومتر 15 محور هراز برگزار شد.
رضا قاسمی نیا، رئیس اداره امداد خودروی کانون، در حاشیه این رزمایش گفت: در اجرای هر چه بهتر طرح زمستانی سال 94، از هموطنان انتظار همکاری داشته و از آنان درخواست داریم که با تجهیزات ایمنی اعم از زنجیر چرخ و امکانات گرمایشی و مواد غذایی و تغذیه مناسب در جاده‌های بین شهری تردد کنند.وی ادامه داد: به مسافران توصیه می‌شود، پیش از سفر از پر بودن باک خودرو و سلامت وسیله نقلیه خود مطمئن شوند.
قاسمی نیا خاطر نشان کرد: امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همچون سال‌های گذشته و در ادامه مشارکت در طرح‌های فصلی پلیس راهور ناجا، با هدف کمک به ارتقای ایمنی در سفرهای زمینی، با استعداد 1400 نیروی امدادی در قالب 66 نمایندگی، 93 تعمیرگاه و 790 دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین آماده امداد رسانی به همه هموطنان است.
مسافران زمستانی می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات این امداد خودرو با شماره تلفن‌های 09629- 6423 (021) تماس حاصل کنند.
همچنین شماره تلفن‌های 14-66710710 (021) برای دریافت درخواست صدور کارت عضویت امداد خودروی کانون و رسیدگی به شکایات مردمی به صورت شبانه‌روزی در خدمت هموطنان است.

1394/9/25
 

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد  

%>